Αρχική » Άρθρα με ετικέτα 'Εκπαιδευτικοί'
Αρχείο ετικέτας Εκπαιδευτικοί
Πρόγραμμα Επικοινωνίας Εκπαιδευτικών Σχολικού Έτους 2023-2024
Οι συναντήσεις με τις/τους εκπαιδευτικούς πραγματοποιούνται την πρώτη εβδομάδα κάθε μήνα και αφού έχει προηγηθεί επικοινωνία με τηλέφωνο ή email για τον προγραμματισμό της συνάντησης
Εκπαιδευτικός | Τάξη / Ειδικότητα | Ημέρα | Ώρα |
---|---|---|---|
Ευθυμίου Αλέξανδρος | ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ | Καθημερινά | Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία ή email |
Μιχαλόπουλος Γεώργιος | ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ / Ε2 | Τρίτη | 13:20 |
Πετμεζά Δόμνα | Α1 | Τετάρτη | 13:20 |
Γυμνοπούλου Ελπίδα | Β1 | Δευτέρα | 13:20 |
Σιταρά Ελπινίκη | Β2 | Δευτέρα | 13:20 |
Μαμούρη Αγορίτσα | Γ1 | Πέμπτη | 13:20 |
Λαζαρίδου Κυριακή | Γ2 | Δευτέρα | 13:20 |
Οδατζίδου Μαρία | Δ1 | Δευτέρα | 13:20 |
Κοτσάφτης Χρήστος | Ε1 | Τετάρτη | 13:20 |
Καραμέλιος Αλέξανδρος | ΣΤ1 | Παρασκευή | 13:20 |
Πολίτης Ιωάννης | ΣΤ2 | Τρίτη | 13:20 |
Γκόλνα Αναστασία | Ολοήμερο | Τρίτη | 13:20 |
Σταθοπούλου Ελευθερία | Ολοήμερο | Πέμπτη | 13:20 |
Θεολόγου Παναγιώτης | Τμήμα Ένταξης | Δευτέρα | 13:20 |
Δόγκαλη Ευθυμία | Τμήμα Ένταξης | Δευτέρα | 13:20 |
Μολώνη Νίκη | Παράλληλη Στήριξη | Πέμπτη | 13:20 |
Πασχοπούλου Αναστασία | Παράλληλη Στήριξη | Τρίτη | 13:20 |
Καπετάνιου Φερενίκη | Αγγλικών | Παρασκευή | 13:20 |
Μαρμαρίδου Αικατερίνη | Αγγλικών | Δευτέρα | 13:20 |
Ξυραφάκη Αγάπη | Γαλλικών | Πέμπτη | 13:20 |
Χασιώτη Αγγελική | Γερμανικών | Παρασκευή | 13:20 |
Δαγκλή Αναστασία | Φυσικής Αγωγής | Τετάρτη | 13:20 |
Παπά Μαρία | Φυσικής Αγωγής | Παρασκευή | 13:20 |
Ριζοπούλου Δέσποινα | Εικαστικών | Πέμπτη | 13:20 |
Κωνσταντινίδου Μαρία | Μουσικής | Πέμπτη | 13:20 |
Σιδηροπούλου Συμέλα | Θεατρικής Αγωγής | Παρασκευή | 13:20 |
Ρουσομάνης Κωνσταντίνος | Πληροφορικής | Παρασκευή | 13:20 |
Εκπαιδευτικοί Σχολικού Έτους 2023-2024
Ονοματεπώνυμο | Ειδικότητα | Τμήματα |
---|---|---|
Ευθυμίου Αλέξανδρος | Δάσκαλος | ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ |
Μιχαλόπουλος Γεώργιος | Δάσκαλος | ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ / Ε2 |
Πετμεζά Δόμνα | Δασκάλα | Α1 |
Γυμνοπούλου Ελπίδα | Δασκάλα | Β1 |
Σιταρά Ελπινίκη | Δασκάλα | Β2 |
Μαμούρη Αγορίτσα | Δασκάλα | Γ1 |
Λαζαρίδου Κυριακή | Δασκάλα | Γ2 |
Οδατζίδου Μαρία | Δασκάλα | Δ1 |
Κοτσάφτης Χρήστος | Δάσκαλος | Ε1 |
Καραμέλιος Αλέξανδρος | Δάσκαλος | ΣΤ1 |
Πολίτης Ιωάννης | Δάσκαλος | ΣΤ2 |
Γκόλνα Αναστασία | Δασκάλα | ΟΛΟΗΜΕΡΟ |
Σταθοπούλου Ελευθερία | Δασκάλα | ΟΛΟΗΜΕΡΟ |
Θεολόγου Παναγιώτης | Δάσκαλος ΕΑΕ | ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ |
Δόγκαλη Ευθυμία | Δασκάλα ΕΑΕ | ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ |
Μολώνη Νίκη | Δασκάλα ΕΑΕ | ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ |
Πασχοπούλου Αναστασία | Δασκάλα ΕΑΕ | ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ |
Καπετάνιου Φερενίκη | Αγγλικών | Α1, Β1, Β2, Δ1 |
Μαρμαρίδου Αικατερίνη | Αγγλικών | Γ1, Γ2, Ε1, Ε2, ΣΤ1, ΣΤ2 |
Ξυραφάκη Αγάπη | Γαλλικών | Ε, ΣΤ (ΓΑΛΛΙΚΩΝ) |
Χασιώτη Αγγελική | Γερμανικών | Ε, ΣΤ (ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ) |
Δαγκλή Αναστασία | Φυσικής Αγωγής | Β1, Β2, Γ1, Γ2, Δ1, Ε1, Ε2, ΣΤ2 |
Παπά Μαρία | Φυσικής Αγωγής | Α1, ΣΤ1 |
Ριζοπούλου Δέσποινα | Εικαστικών | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
Κωνσταντινίδου Μαρία | Μουσικής | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |
Σιδηροπούλου Συμέλα | Θεατρικής Αγωγής | Α1, Β1, Β2, Γ1, Γ2, Δ1 |
Ρουσομάνης Κωνσταντίνος | Πληροφορικής | ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ |